• Çankaya / Ankara Eskişehir Yolu 4.km, Söğüt İş Merkezi, 2178. Cad. No:2/2
  • 0312 286 00 08 0555 890 00 08
  • Randevu Al

GENÇ KALMAK İÇİN SATEN YÜZ GERME

  1. Gençleşiyorum
  2. Genç Blog
  3. GENÇ KALMAK İÇİN SATEN YÜZ GERME

GENÇ KALMAK İÇİN SATEN YÜZ GERME


GENÇ KALMAK İÇİN SATEN YÜZ GERME | Gençleşiyorum.com


Cildimiz, bedenimizin kumaşı olarak, çok da şanslı bir organ değil. Malesef, bedenin kronolojik saatine ek olarak güneş, sigara, radyasyon, çevre kirliliği, kimyasallar gibi bir çok yaşlandırıcı yıpratıcıya maruz kalıyor. Biz ayna karşısında ilk yaşlanma belirtilerini 30 lu yaşlardan sonra farkeder oluyoruz.Gençliğimizi nasıl koruyabiliriz yollarını araştırmaya başlıyoruz... Saten yüz germe işlemi de hem korumanın, hem de gençleşmenin doğal, etkili yöntemlerinden biri...

Saten yüz germe işleminde, Cildin orta deri tabakasına odaklanarak, 40 derece sabit ısıyla, kan dolaşımı ve orta deri hücrelerinin metabolizmasını uyaran ileri teknoloji bir radyofrekans cihazı kullanılmaktadır. Cihaz orta deriyi sabit 40 derecede ısıtırken, üst deride hiç bir değişikliğe yol açmaz. İki seans Saten yüz germe sonrası 3. Ayda orta deri tabakasında %152 lik kollajen artışı yapılan çalışmalarda gösterilmiştir. Saten yüz germe, etkisini 12. Aya kadar devam ettiren bir cilt sıkılaşma, gözenek daraltma yöntemidir. Uygulama sırasında cilt altı yağ dokusu, kaslar, damar ve sinirler, kemik yapıya yönelik bir zedelenme riski yoktur. Asla işlem sonrası yüzde düşme, sarkma gibi olumsuz etkileri yoktur. Sadece cilde odaklanır. Cilt altı dokulara zarar vermez. 

Güvenli, etkin, acısız, iğnesiz, kansız bir cilt gençleştirme yöntemidir. İşlem sadece hekimler tarafından uygulanabilir.